ŠTUDENTSKO/DIJAŠKO DELO NA PODROČJU ZDRAVSTVENE NEGE

Si študent zdravstvene nege (s končanim prvim letnikom študija)  ali dijak Srednje zdravstvene šole (s končanim tretjim letnikom) in se zanimaš za študentsko delo?

Vabljen v Splošno bolnišnico Slovenj Gradec, kjer se nam boš pridružil pri zagotavljanju zdravstvene oskrbe pacientov, ki se zdravijo v naši bolnišnici.

Ponujamo ti številne možnosti, da se že v času študentskega dela seznaniš z raznolikim delom na področju zdravstvene nege, delaš v sodobno opremljenih prostorih, poglobiš tvoje strokovno znanja, pridobiš kompetenc za tvoj karierni razvoj in delaš s prijaznimi sodelavci.

Aktivnosti zdravstvene nege boš pod mentorstvom opravljal na različnih oddelkih bolnišnice. Delo bo potekalo bo dogovoru, dopoldan/popoldan ter ob vikendih, z urnikom se bomo prilagodili potrebam izobraževalnega procesa.

Dobrodošel si in veseli te bomo - zato kontaktiraj medicinsko sestro za pedagoško dejavnost: Danijela Zeme Pečnik, 02-88-23-899, [email protected].

Pridružite se nam! Skupaj zavihajmo rokave in bodimo najboljši za tiste, ki nas najbolj potrebujejo!