Vodstvo bolnišnice in organizacija

Direktor bolnišnice
Janez Lavre
Janez Lavre dr. med.
 janez.lavre@sb-sg.si
 02 88 23 404
Strokovna direktorica
Jana Makuc
Dr. Jana Makuc dr. med., univ. dipl. biol.
 jana.makuc@sb-sg.si
 02 88 23 404
Pomočnica direktorja za zdravstveno in babiško nego in oskrbo
Tina Vetter
Tina Vetter mag. zdr. nege
 tina.vetter@sb-sg.si
 02 88 23 406
Pomočnica direktorja za pravne zadeve
Alenka Jezernik Skudnik
Alenka Jezernik Skudnik univ. dipl. prav.
 alenka.jezernik@sb-sg.si
 02 88 23 507
Služba za odnose z javnostmi
Helena Slemenik
Helena Slemenik spec.
 helena.slemenik@sb-sg.si
 02 88 23 420, 041 305 737
Tajništvo uprave
Rok Šater
Rok Šater dipl. upr. org.
 rok.sater@sb-sg.si
 02 88 23 404
Vodja kadrovske in splošne službe
Simona Svetina Apat
mag. Simona Svetina Apat univ. dipl. soc. del.
 simona.svetina@sb-sg.si
 02 88 23 426
Vodja ekonomskih služb
Ivanka Linasi
Ivanka Linasi univ. dipl. ekon.
  ivanka.linasi@sb-sg.si
 02 88 23 415