Razpis za kadrovske štipendije s področja zdravstvene nege

Splošna bolnišnica Slovenj Gradec želi spodbujati šolanje dijakov srednješolskega programa s področja zdravstvene nege s ponudbo kadrovskih štipendij in omogočanjem zaposlitve po zaključenem šolanju.

Štipendijo za šolsko leto 2022/2023 bomo podelili dijakom 3. ali 4. letnika srednje zdravstvene šole. Izbranemu dijaku/dijakinji bomo zagotovili kadrovsko štipendijo, omogočili opravljanje praktičnega usposabljanja v vsakem šolskem letu v obsegu 160 ur in zaposlitev na ustreznem delovnem mestu po končanem izobraževanju.

Vloge s predstavitvijo kariernih ciljev, kratkim življenjepisom (CV), izpolnjenim obrazcem za pridobitev štipendije (v prilogi), potrdilom o vpisu v šolsko leto 2022/2023 ter dokazilom o opravljenih šolskih obveznostih in morebitnih posebnih uspehih pošljite do 30. 9. 2022 na naslov: Kadrovska služba Splošne bolnišnice Slovenj Gradec, Gosposvetska cesta 1, 2380 Slovenj Gradec.

Oddelki Splošne bolnišnice Slovenj Gradec