SB Slovenj Gradec se je udeležila Kariernega dneva Zdravstvene fakultete Univerze v Ljubljani

V Splošni bolnišnici Slovenj Gradec smo se z veseljem odzvali povabilu Zdravstvene fakultete Ljubljana in udeležili Kariernega dneva, ki je potekal 21. februarja v prostorih fakultete.

Študentom smo predstavili organizacijo zdravstvene nege temeljnih oddelkov bolnišnice, zaposlitveni postopek, področje uvajanja v delo in mentorstva. Zanimiva organizacija dogodka, predvsem »hitri zmenki« s študenti so nas navdušili in nam omogočili bolj podrobno predstavitev in seveda povabilo k sodelovanju po končanju procesa izobraževanja.